Runda 5 - Cadwell Park

More
10 years 6 days ago #545 by Marek Archipow [Fireball]
Marek Archipow [Fireball] created the topic: Runda 5 - Cadwell Park
Komentujemy. Się działo. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 6 days ago #547 by Marek Archipow [Fireball]
Marek Archipow [Fireball] replied the topic: O:Runda 5 - Cadwell Park
Qual: P2
Sprint: P1
Race: P2

Qual:
Davie był z innej bajki, jednak po S2 to ja miałem najlepszy czas. Spaliłem się na S3 i ostatecznie duża strata 0,8 s. do Daviego. Ale ogólnie ok.

Sprint:
Najlepszy wyścig w karierze chyba. Atomowy start, od razu wskoczyłem na P1. Davie gdzieś odpadł i na ogonie zaczął siedzieć mi KlakieR. Tradycyjnie jego czas w kwalu był ściemą, bo w wyścigu utrzymywał moje tempo. Przez parę lapów broniłem się jak mogłem, nawet mnie wyprzedził na moment, ale odzyskałem pozycję szybko. Na którymś dohamowaniu widziałem, że KlakieR celuje centralnie w moją dupę, więc odpuściłem, chcąc lepiej wyjść z zakrętu. On przesadził i przestrzelił zakręt. Trochę luzu, dopóki Davie nie doszedł mnie i zaczął naciskać. Broniłem się jak lew i Davie popełnił błąd. Dalej spokojnie jechałem do mety, ale Davie znowu zaczął jechać jak szatan, więc przewaga na mecie wyniosła tylko około 1 s.

Race:
Start z P1, utrzymany do połowy T1, gdzie wykonałem teatralnego spina. Zebrałem się i z ostatniego miejsca zacząłem gonić stawkę. Najpierw doszedłem kinga, potem trochę kłopotów przysporzył mi Murat, ale ostatecznie wyszedłem przed niego i doszedłem KlakieRa. Kilka zakrętów walki, pilnowałem się, żeby nie powtórzyła się sytuacja z Castle Combe. Wyprzedziłem KlakieRa, a Davie był już tak daleko, że nie było o czym mówić.

Udany event, świetne ściganie, do zobaczenia w marcu na amerykańskich torach w drugiej części sezonu.

Punktowo mam dobrą pozycję. Dodatkowe 5 pkt. za wygrany British Cup Prologue i pewne 3 pkt. za wygrany Motorvision Cup stawia mnie w dobrej pozycji do walki o mistrzostwo. Ale nie będzie łatwo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 5 days ago #549 by Mari
Mari replied the topic: O:Runda 5 - Cadwell Park
Qual: P3
Race1: out
Race2: P3

qual - jak zwykle średnio udany, co wymagać jak ma się tylko jedna szansę

race1 - perfekcyjny start, awans na 2 pozycje i świetna walka z Fireballem, aż do niestety mojego błędu, kiedy to złe obliczyłem odległość hamowania do ostrego zakrętu tuz po tym jak niema objąłem prowadzenie. W efekcie lekko uszkodzony bolid uniemożliwił mi sprawną jazdę i ostatecznie niedojechanie do mety.

race2 - start gdzieś z końca stawki, również udało mi się idealnie ruszyć przejeżdżając pierwsze sektory jak nawiedzony zdobywając a chwile prowadzenie. Niestety w wyniku popełnianych później błędów traciłem swoje pozycje niemal bez walki, próbując utrzymać się na torze, ostatecznie dojeżdżając na 3 pozycji z kapciem na tylnim kole.

P2: Caterham Winter Cup 2010

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum